DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSI?

Firmę MONOLIT tworzą ludzie od lat związani ze wspinaniem – sportowym, wysokogórskim, skałkowym. Wspinanie to nasza pasja i zawód – jesteśmy profesjonalistami. Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem naszych własnych doświadczeń, dlatego ciągle udoskonalamy nasze technologie, wkładając w rozwój firmy wiele zaangażowania i wysiłku.

To dlatego jesteśmy najlepsi – kochamy to, co tworzymy. Dzięki temu zapewniamy maksymalne skupienie na potrzebach i oczekiwaniach klientów, i w profesjonalny sposób, od Waszej pierwszej myśli o budowie ściany, aż do jej otwarcia, uczestniczymy w procesie inwestycyjnym.

Nasze ściany funkcjonują w szkołach, halach sportowych, na placach zabaw, w klubach fitness, w dużych centrach handlowych, na basenach, w centrach sportowo-rekreacyjnych.

Forma i struktura powierzchni wspinaczkowych dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów – budujemy ściany z paneli płaskich, o dobrych parametrach tarciowych, oraz paneli skało-podobnych o różnym stopniu skomplikowania, aż do paneli imitujących swym kształtem i fakturą prawdziwe powierzchnie skalne.

Aktualności:

DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSI?

Firmę MONOLIT tworzą ludzie od lat związani ze wspinaniem – sportowym, wysokogórskim, skałkowym. Wspinanie to nasza pasja i zawód – jesteśmy profesjonalistami. Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem naszych własnych doświadczeń, dlatego ciągle udoskonalamy nasze technologie, wkładając w rozwój firmy wiele zaangażowania i wysiłku. To dlatego jesteśmy najlepsi – kochamy to, co tworzymy. Dzięki temu […]

WSPINANIE – BEZPIECZNA RADOŚĆ RUCHU

Wspinanie jest jedną z bardziej popularnych i prężnie rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce i na świecie. Ogromną zaletą wspinaczki jest jej wszechstronny, pozytywny wpływ na organizm człowieka, oraz dostępność dla szerokiego grona odbiorców, korzystających z licznie powstających sztucznych ścian wspinaczkowych. Wspinaczka rozwija się jako sport uprawiany w gronie znajomych, w atmosferze dobrej zabawy, przy […]

facebook

Partnerzy