Osprzęt

Osprzęt wspinaczkowy

Aby bezpiecznie uprawiać wspinaczkę, odpowiednio przygotowana trasa nie jest wystarczająca. Niezbędny jest także odpowiedni sprzęt. Dlatego dla wszystkich pasjonatów tego sportu oferujemy osprzęt wspinaczkowy. Wykonany jest on z solidnych materiałów, a każdy produkt posiada stosowny atest, gwarantujący jego bezpieczeństwo.

W naszym asortymencie znajdziesz także wyposażenie ścian wspinaczkowych. Naszym klientom proponujemy wszelkiego rodzaju chwyty i struktury wspinaczkowe (tzw. paczki), a także sprzęt wspinaczkowy dla dzieci i dorosłych. Takie rozwiązanie może zainteresować osoby, które pragną stworzyć ściankę we własnym domu. Oczywiście można to zadanie zlecić profesjonalistom, gdyż daje to gwarancję poprawnie zbudowanego obiektu.

Realizujemy także zamówienia na wyposażenie parków linowych. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze doświadczenie pozwala nam doradzić najlepsze możliwe rozwiązania. Ponieważ umożliwiamy także odbycie kursu operatora ścianki wspinaczkowej, możemy zaoferować również przeszkolenie pracowników. Poznają oni podstawowe zasady bezpieczeństwa, a także dowiedzą się, jak odpowiednio dbać o dostarczone przez nas wyposażenie.

Profesjonalny osprzęt wspinaczkowy

Budowane przez nas ściany wyposażone są w profesjonalny osprzęt wspinaczkowy. Zapewniamy komplet punktów asekuracyjnych indywidualnych i górnych rozmieszczonych zgodnie z obowiązującymi normami. Punkty te wykonane są z atestowanych materiałów produkowanych przez wiodących producentów – Fixe, Petzl, etc. Wszystkie nasze konstrukcje mają wyposażenie odpowiednio dobrane do konkretnej ścianki.

Warto jeszcze raz podkreślić, iż oferujemy jedynie najbezpieczniejszy osprzęt wspinaczkowy. Stawiamy tu na sprawdzone rozwiązania i nie uznajemy półśrodków. Wiedzą o tym doskonale nasi klienci, którzy już od lat mogą korzystać ze zrealizowanych przez nas projektów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc w zabezpieczeniu Twojej ścianki wspinaczkowej.

.

.

Aktualności:

DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSI?

Firmę MONOLIT tworzą ludzie od lat związani ze wspinaniem – sportowym, wysokogórskim, skałkowym. Wspinanie to nasza pasja i zawód – jesteśmy profesjonalistami. Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem naszych własnych doświadczeń, dlatego ciągle udoskonalamy nasze technologie, wkładając w rozwój firmy wiele zaangażowania i wysiłku. To dlatego jesteśmy najlepsi – kochamy to, co tworzymy. Dzięki temu […]

WSPINANIE – BEZPIECZNA RADOŚĆ RUCHU

Wspinanie jest jedną z bardziej popularnych i prężnie rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce i na świecie. Ogromną zaletą wspinaczki jest jej wszechstronny, pozytywny wpływ na organizm człowieka, oraz dostępność dla szerokiego grona odbiorców, korzystających z licznie powstających sztucznych ścian wspinaczkowych. Wspinaczka rozwija się jako sport uprawiany w gronie znajomych, w atmosferze dobrej zabawy, przy […]

facebook

Partnerzy