OPERATOR ŚCIANY SZKOLENIE I EGZAMINY

Kurs operatora ścianki wspinaczkowej

Nasze projekty powstają w różnych miejscach i nie zawsze znajduje się tam osoba, która posiada wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić bezpieczeństwo w czasie korzystania z nich. W takich sytuacjach zachęcamy do skorzystania z naszego kursu operatora ścianki wspinaczkowej. Jego program stworzyliśmy w oparciu o własne doświadczenia, wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować osoby do opieki nad obiektem.

W czasie szkolenia dla operatora ścianki przekażemy wszystkie najistotniejsze wiadomości, które mogą się przydać w czasie obsługi konstrukcji. Wyjaśnimy jak dbać o sprzęt i samą ściankę, aby wszystkie służyły przez lata. Najistotniejszym punktem będzie rzecz jasna nauka zapewniania bezpieczeństwa osobom, które uprawiają sport. Upewnimy się, że kursant nauczy się zauważać wszystkie potencjalne niebezpieczeństwa i będzie potrafił im zapobiec.

Dla kogo szkolenia obsługi ścian wspinaczkowych?

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa użytkownikom naszych obiektów i najwyższej jakości usług, prowadzimy szkolenia obsługi ścian wspinaczkowych. Pozwalają one na profesjonalne przygotowanie personelu opiekującego się gotową realizacją. Mogą nim być nauczyciele WF-u, a także osoby nie związane profesjonalnie ze sportem, będące po prostu sprawne fizycznie.

Rosnące zainteresowanie ścianami wspinaczkowymi sprawia, że takie instalacje pojawiają się w miejscach, które nie są kojarzone ze sportem. Często realizujemy zlecenia także w centrach handlowych, przedszkolach, czy domach prywatnych. W takich przypadkach odpowiednie przeszkolenie z bezpiecznego korzystania ze ścianki to konieczność. Jeśli marzy Ci się własne miejsce do wspinaczki, zapraszamy do kontaktu. Nie tylko zbudujemy je dla Ciebie, ale i nauczymy, jak z niego korzystać.

Aktualności:

DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSI?

Firmę MONOLIT tworzą ludzie od lat związani ze wspinaniem – sportowym, wysokogórskim, skałkowym. Wspinanie to nasza pasja i zawód – jesteśmy profesjonalistami. Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem naszych własnych doświadczeń, dlatego ciągle udoskonalamy nasze technologie, wkładając w rozwój firmy wiele zaangażowania i wysiłku. To dlatego jesteśmy najlepsi – kochamy to, co tworzymy. Dzięki temu […]

WSPINANIE – BEZPIECZNA RADOŚĆ RUCHU

Wspinanie jest jedną z bardziej popularnych i prężnie rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce i na świecie. Ogromną zaletą wspinaczki jest jej wszechstronny, pozytywny wpływ na organizm człowieka, oraz dostępność dla szerokiego grona odbiorców, korzystających z licznie powstających sztucznych ścian wspinaczkowych. Wspinaczka rozwija się jako sport uprawiany w gronie znajomych, w atmosferze dobrej zabawy, przy […]

facebook

Partnerzy